Působíme v okolí měst
Česká Třebová,
Ústí nad Orlicí,
Litomyšl

Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a okolí

Nabízíme vám komplexní služby v IT

 

Jsme tu pro vás NONSTOP

734 699 778

CHCI OBJEDNAT RYCHLOU OPRAVU
CHCI KONZULTACI ZDARMA

Servis výpočetní techniky

Nevíte si s počítačem rady? Počítač nebo notebook odmítá fungovat? Našim zákazníkům nabízíme široké portfolium služeb!

 • Opravíme vám váš nefunkční počítač
 • Vyčistíme váš počítač nebo notebook od prachu a vyměníme v něm ventilátor či další vadné součástky
 • Přeinstalujeme operační systém, aby byl váš počítač opět rychlý jako kdysi
 • Zazálohujeme vaše data
 • Obnovíme vaše zapomenuté heslo k počítači nebo dalším službám na webu či mailu
 • Odvirujeme váš počítač a pomůžeme s antivirovou ochranou
 • Získáme vaše ztracená data zpět z poškozeného pevného disku nebo flashky
 • Rozšíříme pokrytí vaší slabé WiFi sítě
 • Pomůžeme vám s implementací tzv. Chytrého domu
 • Zprovozníme vám pokladní systém vč. řešení Elektronické Evidence Tržeb (EET)

Spolehněte se na nás jako již stovky jiných zákazníků.
Hoďte starosti o váš počítač na naši hlavu!


Veškeré opravy se provádí na specializovaných pracovištích za použití profesionálních zařízení. Můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti servisních techniků a originální náhradní díly na zařízení mnoha značek.


15 let zkušeností

500 instalací systému

500 hardwarových oprav PC

Prodej repasovaných počítačů

CHCI SE ZDARMA INFORMOVAT O REPASOVANÝCH PC

Když něco kupujeme, zcela určitě chcete, aby vám počítač vydržel co nejdéle a čekáme, že nový počítač také nejdéle vydrží. A že bude nejvýkonnější. Ale opravdu takový počítač potřebujete? Většina z nás při koupi požaduje, aby jim jejich nový společník pomáhal s kancelářskou prací, účetnictvím, prací na internetu apod.

Je ale nezávisle prokázáno, že pro tyto účely si není nutné pořizovat nový notebook, byť za velmi lákavou cenu. Dá se velmi výhodně využít repasované zboží, které je dokonce stejně efektivní, rychlé a bezpečné, jako nová technika z kategorie low-end. Mimoto víte, že internet bude stejně rychlý na novém počítači za 20 tisíc Kč, jako na repasovaném za 5 tisíc Kč?

Víte, že internet bude stejně rychlý na novém počítači za 20 tisíc Kč, jako na repasovaném počítači za 5 tisíc Kč?

Můžete zakoupit nový Dell OptiPlex (High-end), ale cena vás nepotěší. Můžete zakoupit nový Dell Inspiron (Low-end), ale při první reklamaci nebo komplikacích při servisu si své rozhodnutí budete asi vyčítat. Co ale koupit repasovaný stroj z té nejvyšší třídy a o maximální spolehlivosti, ale za cenu low-endu?

Výhody repasované techniky:

 • Za nízkou cenu získáte hodně muziky
 • Počítač vám připravíme k používání a vaše data a programy přeneseme ze starého PC
 • Servis přímo u vás doma

Odvirování

Chová se váš počítač podivně a dělá věci, které nemá? Je pomalý? A jste si jisti, že není infikovaný a tvůrce viru právě neovládá váš počítač a neútočí zrovna třeba na servery Microsoftu?

Dnes už se viry netvoří proto, že nějaký mladý kluk si chce vyzkoušet svoje schopnosti a někomu uškodit. Jsou v tom velké peníze - viry dnes slouží k útokům na internetové agentury a servery. Na internetu si můžete za pár korun koupit službu, kdy útočník použije svoji vybudovanou farmu infikovaných počítačů k tomu, aby někomu znepříjemnil život.

Jste si jisti, že váš počítač k takovým nekalým praktikám někomu neslouží? A víte, že i když vy jste ten virus nevytvořil, máte plnou odpovědnost za to, že se z vašeho počítače útočí? Riskujete tím třeba nefunkčnost pošty, protože vás váš poskytovatel odpojí, nebo v krajním případě i popotahovačky s úřady.

Jiné viry zase slouží k zachycení hesel přístupu do banky a dokáží vám i podvrhnout stránku vaší banky za jinou (to je ten slavný phishing), kterou má jejich tvůrce pod správou. Díky tomu zjistí vaše heslo k přístupu. A určitým způsobem obejít kontrolu zadáním SMS kódu také není za určitých okolností úplně nemožné. Opravdu jste si jisti, že o své peníze nemůžete přijít?

A věděli jste, že viry je možné získat i z Facebooku, a že takových není zrovna málo? Nebo že náchylné na zavirování jsou i chytré mobilní telefony? A jak jistě víte, mnoho bank poskytuje pro přístup k vašemu účtu i mobilní aplikaci do telefonu. Pokud by byl zavirovaný, je to skutečně tak bezpečné?

A mimochodem, víte, že zdarma dostupné antiviry (např. AVG nebo AVAST) jsou docela děravé? Dle testů například zachytí jen něco málo přes 70% virových signatur. Co s tím?

Výhody našeho řešení:

 • doporučíme vám antivir přímo pro vaše zařízení dle vašich požadavků a preferencí
 • profesionálně vám PC vyčištíme od virů
 • poradíme / zaškolíme :-)

 

Odešel vám počítač a potřebovali byste z něj získat ty důležitá data, které jste do něj poctivě několik let "datlovali"? Přišli jste o seminární práci na flashce nebo externím disku jejím neopatrným a nechtěným smazáním? Odešel vám pevný disk v počítači a po zapnutí už ani nenaběhne operační systém a z disku se ozývá jen hlasité cvakání?

Pokud jste minimálně na jednu z výše položených otázek odpověděli "ano", obraťte se na nás. My a naši partneři máme poměrně velké možnosti k záchraně dat.

Některá obnova dat je poměrně jednoduchá a nenákladná. Jiná si zase vyžaduje rozebrání pevného disku, a to samozřejmě v bezprašném prostředí, která je sice nákladná, ale pokud o svá data nechcete přijít, tak možná.

Cena za takovou operaci je pak silně individuální, ale nacenění jsme schopni udělat vždy ZDARMA i s informací, kolik procent ze všech dat jsme schopni zachránit. Ne vždy je totiž možné a reálné zachránit úplně vše.

Výhody našeho řešení:

 • Diagnostika zdarma
 • Obnova dat i prakticky z totálně zničeného pevného disku nebo flashky 

Pokladny EET

Jsme partneři několika velkých prodejců pro dodávky elektronických pokladních systémů vč. Markeety a Dotykačky. Krom toho vám můžeme nabídnout i EET systémy kompletně zadarmo - kdy je nutné pouze zakoupit speciální malou tiskárničku a do svého chytrého telefonu nahrát aplikaci zdarma od nás. A dále už nebudete nikdy nic platit. Tedy až na pár korun za nové roličky papíru :)

Výhody našeho řešení:

 • Řešení přímo na míru zákazníka - nebudeme vám vnucovat co nechcete
 • Pro základní použití aplikace pro EET zdarma

Myslící dům

Chtěli byste zažít komfort, kdy se o vás váš dům sám postará, umí ovládat nejrůznější světla a spotřebiče, sám vás budí, sám si hlídá vytápění... A v případě potřeby vás upozorní na kouř v domě nebo průnik nepovolané osoby?

Ne, to není budoucnost. To je realita! :-)

MÁM ZÁJEM O MYSLÍCÍ DŮM

Co o nás napsali naši zákazníciKontakt

Řetová 142
Řetová 561 41
tel.: +420 734 171 760

info@dobrasit.cz
www.dobrasit.cz

DobráSíť.cz